Dövme Hangi Kriterlere Göre Fiyatlandırılır?

Dövme yaptırmaya karar verdiyseniz merak ettiğiniz şeylerden biri de dövmenizin kaç lira tutacağıdır. Şimdi siz de göstereceğimiz basit bir dövme fiyatı hesaplama yöntemi ile yaklaşık bir sonuca ulaşabilirsiniz.

Dövme Fiyatları
Dövme Fiyatlari

Yaptıracağınız objenin :       

ENİ x BOYU x 10

Unutmamalısınız ki bu hesaplama şekli sizinle sohbet edemez,  sizin duygularınızı anlayamaz, yapılacak objenin sizin istediğiniz boyutta yapılıp yapılamayacağını bilemez, objenin istediğiniz boyutta size yakışıp yakışmayacağını, yapımının ne kadar süreceğini , ne kadar işçilikli-zor olduğunu ya da ne kadar kolay olacağından dolayı ne kadar indirim yapılması gerektiğini bilemez. Hesaplama sonucu çıkan değer,  sadece matematiksel bir fikir kazanmanıza yarar. Buradan çıkacak sonuç ile gerçek dövme fiyatı arasında artı-eksi %30 fark olabilir. Ayrıca yazı dövmelerini bu şekilde hesaplamak mümkün değildir ve çarpan rakamlar, güncel fiyatlara göre de değişiklik gösterebilir.

Kısacası dövmeniz için en iyi fiyatı almanın; dövmeciniz ile yüz yüze konuşmak olduğunu unutmayın. Gerekirse size bir telefon kadar yakınız. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.